Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 22, 2018 in Transport |

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa. Poczta czy kurier? Gdzie nadać przesyłkę kurierską Warszawa?

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa. Poczta czy kurier? Gdzie nadać przesyłkę kurierską Warszawa?

Poczta Polska ma zarówno szereg zwolenników, jak i przeciwników. Jeśli zaliczasz się do tych drugich, a przed tobą konieczność wysłania paczki skorzystaj z alternatywy, jaką stanowią firmy kurierskie.

Gdzie nadać przesyłkę kurierską Warszawa?

Najpopularniejsze firmy transportowe i kurierskie, zarówno te polskie, jak i mające swoje oddziały na terenie naszego kraju to UPC, DHL, InPOST, DBD, FEDEX i POCZTEX. Mają one swoje siedziby na terenie większości dużych miast, jednak to, co jest ich największym plusem to możliwość nadania przesyłki nie ruszając się z domu, ponieważ to kurier do nas przyjedzie. Szybko, sprawnie i wygodnie – tak odbywa się ten proces.

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa

To, ile wyniesie nad usługa, którą zamówimy w firmie transportowej zależy głównie od rodzaju tej usługi. Naturalnie paczki wysyłane w granicach kraju są tańsze, ale to ile kosztuje paczka za granicę zależeć może od popularności konkretnego kierunku w danej firmie – dlatego ceny mogą znacznie się różnić. Nie bez znaczenia jest też rozmiar i waga naszej przesyłki a także to, czy decydujemy się na dokupienie dodatkowych usług.