Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 22, 2018 in Transport |

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa. Poczta czy kurier? Gdzie nadać przesyłkę kurierską Warszawa?

Poczta Polska ma zarówno szereg zwolenników, jak i przeciwników. Jeśli zaliczasz się do tych drugich, a przed tobą konieczność wysłania paczki skorzystaj z alternatywy, jaką stanowią firmy kurierskie.

Gdzie nadać przesyłkę kurierską Warszawa?

Najpopularniejsze firmy transportowe i kurierskie, zarówno te polskie, jak i mające swoje oddziały na terenie naszego kraju to UPC, DHL, InPOST, DBD, FEDEX i POCZTEX. Mają one swoje siedziby na terenie większości dużych miast, jednak to, co jest ich największym plusem to możliwość nadania przesyłki nie ruszając się z domu, ponieważ to kurier do nas przyjedzie. Szybko, sprawnie i wygodnie – tak odbywa się ten proces.

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa

To, ile wyniesie nad usługa, którą zamówimy w firmie transportowej zależy głównie od rodzaju tej usługi. Naturalnie paczki wysyłane w granicach kraju są tańsze, ale to ile kosztuje paczka za granicę zależeć może od popularności konkretnego kierunku w danej firmie – dlatego ceny mogą znacznie się różnić. Nie bez znaczenia jest też rozmiar i waga naszej przesyłki a także to, czy decydujemy się na dokupienie dodatkowych usług.