Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 2, 2018 in Transport |

Polskie firmy kurierskie. Tani kurier Opole. Firmy logistyczne Opole

Wiele osób nie jest zadowolonych z jakości usług oferowanych przez Pocztę Polską, dlatego szuka alternatywy w postaci firm zajmującym się dostarczaniem przesyłek. Jaki mamy wybór i ile to kosztuje?

Firmy logistyczne Opole

Najpopularniejsze firmy zajmujące się transportem dóbr to UPC, DHL, DPD, InPost, POCZTEX i FEDEX. Mają one swoje oddziały w większych miastach na terenie całego kraju, ale istnieje również możliwość odbioru przesyłki z domu nadawcy, dlatego nie trzeba go nawet opuszczać.

Tani kurier Opole

To ile wyniesie koszt nadania naszej przesyłki uzależnione jest od wielu czynników, między innymi tego, dokąd ma ona dotrzeć, jaka jest jej waga i kształt, czy decydujemy się na dodatkowe usługi oferowane przez firmy kurierskie, takie tak powiadomienia sms-owe i e-mailowe, możliwość odbioru paczki w niestandardowych godzinach lub w weekend itp. Nie bez znaczenia jest też sama firma, na którą się zdecydujemy. Należy pamiętać, że nie zawsze firma, która ma najlepszą standardową ofertę krajową będzie też liderem w przesyłkach międzynarodowych czy przewozie nietypowych przesyłek, dlatego najlepiej zawsze porównywać aktualne oferty.