Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 2, 2018 in Transport |

Kurier DHL Nowy Targ. Którego kuriera wybrać? Firmy kurierskie Nowy Targ

Kurier jest popularną alternatywą dla Poczty Polskiej, która w ostatnich latach z powodu opóźniania usług i zagubionych przesyłek traci coraz więcej klientów. Nie bez znaczenia są też konkurencyjne ceny takich przewoźników.

Firmy kurierskie Nowy Targ

Popularne firmy kurierskie czyli DHL, UPC, DPD, InPOST FEDEX czy POCZTEX mają zasięg ogólnopolski, a ich siedziby znajdują się na terenie wielu miast. Kuriera można również zamówić telefonicznie albo za pośrednictwem Internetu, co ułatwia cały proces osobom z małych miejscowości.

Kurier DHL Nowy Targ

Jedną z najpopularniejszych firm zajmujących się transportem, logistyka i spedycją jest DHL. Cieszy się ona zaufaniem klientów zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Główna kwatera znajduje się w Niemczech, w mieście Bonn, zaś oddziały firmy zlokalizowane są w ponad 220 miastach na całym świecie. W Polsce punkty obsługi klienta znajdują się między innymi w Katowicach, Warszawie czy Krakowie. Kuriera można też zamówić telefonicznie, wówczas odbierze są przesyłkę z adresu wskazanego przez nadawcę. Usługi są wykonywane szybko i sprawnie a sam proces jest niezwykle wygodny.