Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 12, 2018 in Transport |

DHL cennik międzynarodowy. Koszt przesyłek międzynarodowych. Przesyłka międzynarodowa cena

Wysłanie paczki wielu osobom kojarzy się z długa kolejką do pocztowego okienka. Obecnie wydaje się to stratą czasu, ponieważ firmy kurierskie oferują odbieranie przesyłek z domu nadawcy.

Przesyłka międzynarodowa cena

Zdecydowana większość wiodących na polskim rynku firm kurierskich oferuje usługi międzynarodowe. Warto porównać ich ceny przed dokonaniem wyboru, ponieważ nie tylko są generowane na podstawie innych czynników, ale też zmieniają się ze względu na dużą konkurencje na rynku.

DHL cennik międzynarodowy

DHL jest jedną z najpopularniejszych firm zajmujących się usługami kurierskimi zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Jest to niemieckie przedsiębiorstwo, które poza transportem zajmuje się również pokrewnymi działami, czyli logistyka i spedycją. DHL ma swe oddziały w ponad 220 krajach na całym świecie, w tym również w wielu polskich miastach. Oprócz usług krajowych oferuje też swoim klientom możliwość nadawania paczek międzynarodowych. Ich cena uzależniona jest od odległości, wagi i rozmiaru przesyłki oraz dodatkowych czynników. Aktualny cennik można znaleźć na oficjalnej polskiej stronie internetowej.