Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 11, 2018 in Transport |

Broker kurierski jak zacząć? Pośrednicy w wyborze firmy kurierskiej. Broker kurierski co to jest?

Musisz wysłać paczkę do rodziny na drugim końcu Polski albo dzieci, które na co dzień mieszkają i pracują za granicą? Poczta Polska wielokrotnie cię zawiodła, więc wolisz skorzystać z usług firmy kurierskiej? Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, która będzie dla mnie najodpowiedniejsza i przy tym najtańsza. Możesz samodzielnie przeglądać kilkanaście ofert różnych popularnych firm, z pomocą może tez przyjść ci broker usług kurierskich. Broker – czyli kto?

Broker kurierski co to jest?

Broker usług kurierskich to osoba lub firma, zazwyczaj działająca w Internecie, która pośredniczy w zamawianiu usług kurierskich pomiędzy klientem a poszczególnymi firmami. Mimo, że pośrednik kojarzy się z większym kosztem, jest wręcz przeciwnie. Poszczególni brokerzy generują bowiem współpracującymi z nimi firmami duży napływ klientów, dlatego mają u nich wyjątkowo atrakcyjne ceny, rabaty sięgające nawet 80% kosztu usługi. My płacimy pozostałą kwotę plus prowizję dla brokera.

Broker kurierski jak zacząć?

Jeśli zamawiamy firmę poprzez brokera, tak naprawdę to z nią zawieramy umowę. Jest to jedna z renomowanych i sprawdzonych firm działających na polskim rynku. Zamówienia składa się bezpośrednio na stronie brokera, on zaś przekazuje je dalej do realizacji.